خدمات طراحی گرافیکی در زریان

یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط شرکت زریان خدمات گرافیکی است که این خدمات در دسته بندی های زیر تعریف می شود:

طراحی گرافیکی
طراحی لوگو

طراحی لوگو

یکی از خدمات شرکت زریان در بحث خدمات طراحی گرافیکی مربوط به طراحی لوگو است.

طراحی درست و اصولی لوگو از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، زیرا تجارت شما توسط لوگوی شما تعریف می شود و این لوگو است که شما را به کاربرانتان معرفی می کند و در ذهن آن ها نقش می بندد.

اگر لوگو با رنگ و یا شکلی نادرست طراحی شود به گونه ای که مناسب کسب و کار شما نباشد، نه تنها نتیجه مثبتی نخواهد داشت بلکه موجب تفکر اشتباه در مورد کسب و کار شما نیز می گردد.

لوگو ها فقط یک تصویر نیستند بلکه یک مفهوم و تداعی کننده نام تجارت شما هستند برای مثال چه کسی در دنیا وجود دارد که لوگوی شرکت اپل و یا مایکروسافت را نشناسد؟

از این رو قوانینی برای طراحی لوگو از طریق تجربیات گذشته وضع شده است. رعایت این اصول و قوانین بسیار حائذ اهمیتند، از این قوانین می توان به قانون  “روانشناسی رنگ ها ” در طراحی لوگو و قانون نوع یا تیپ لوگو اشاره کرد.

در شرکت زریان متخصصان طراحی لوگو همواره به این قوانین پایبند بوده و استاندارد ترین لوگو ها را طراحی می کنند برای نمایش نمونه کارهای طراحی لوگو و یا اصول و تیپ های طراحی لوگو روی لینک های زیر کلیک کنید:

طراحی کارت ویزیت

یکی دیگر از خدمات شرکت زریان در بحث طراحی گرافیکی، طراحی کارت ویزیت است.

کارت ویزیت به تنهایی می تواند به کسب و کار شما اعتبار ببخشد و مخاطبان را به تعامل با تجارت شما ترغیب کند.

البته حالت عکس نیز وجود دارد، ممکن است کارت ویزیت شما آنقدر نامناسب باشد که موجب شود مخاطب در همان برخورد اول کسب و کار شما را از ذهن خط زده و فراموش کند.

طراحی کارت ویزیت نیازمند تخصص ، تجربه و رعایت قوانین اصولی است.

ما در زریان با نمونه کارهای فراوان و جذاب و قیمت های منصفانه ، کارت ویزیت شما را به گونه ای طراحی میکنیم که مشتریان شما همیشه شما را به یاد داشته باشند.

طراحی کارت ویزیت

طراحی UI و UX

یکی از مهمترین خدمات ارائه شده در بحث طراحی گرافیکی طراحی UI و UX است که در زبان فارسی به آن طراحی گرافیکی سایت و یا طراحی گرافیکی اپلیکیشن موبایل نیز گفته مشود.

UI مخفف User Interface است و به معنی ظاهر سایت ، اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار شماست.

طراحی رابط کاربری به نحوه چیدمان ، استفاده از رنگ ها و المان ها برای زیبایی بیشتر و کاربردی مناسب تر می پردازد.

UX مخفف کلمه User Experience و یا همان تجربه کاربری است در اصل UX به عنوان قوانینی شناخته می شود که سعی دارد تجربه ی کاربر از کار با یک سایت، یک محصول و یا خدمات را بهبود دهد. برای مثال: تجربه کاربری به شما می گوید جای مناسب هر المان در کجای صفحه است و یا اینکه کاربری هر چه آسانتر دسترسی ها را در صفحه مشخص می کند.

ممکن است شما در ارائه یک محصول یا خدمات بهترین باشید اما چون یو آی و یو ایکس مناسبی ندارید مشتریان ترجیح به خرید از رقیبان شما بدهند، بنابراین از اهمیت این موضوع غافل نشوید و کار را به کاردان بسپارید.

طراحی بنر های تبلیغاتی

بنرهای تبلیغاتی برای معرفی کسب و کار شما و جذب مخاطب مورد استغاده قرار می گیرند.

در طراحی بنر های تبلیغاتی استفاده از رنگ ها، انیمیشن ها و المان ها باید به گونه ای باشد که در نگاه اول، مخاطب متوجه هدف شما از این تبلیغات گردد و جذب کسب و کار شما شود تا بازدهی تبلیغات شما به حداکثر میزان خود برسد.

طراحی کاراکتر

طراحی کاراکتر

طراحی کاراکتر از دیگر خدمات شرکت زریان در بخش طراحی گرافیکی است.

طراحی کاراکتر برای موارد زیر کاربرد دارد:

  • طراحی شخصیت برای بازی ها
  • طراحی شخصیت برای انیمیشن ها
  • طراحی تصاویر ایلوستریشن جذاب برای طراحی صفحات

طراحی این کاراکتر ها باید هماهنگ با رنگ های اصلی شما و مطابق متنی باشد که برای آن به کار می رود.

فرم سفارش طراحی گرافیکی