راهنمای طراحی سایت - راهنمای نحوه سفارش طراحی سایت - راهنمای راه اندازی وب سایت

راهنمای طراحی سایت

برای دریافت راهنمای طراحی سایت به صورت کامل و یا دریافت مشاوره تخصصی راهنمای راه اندازی وب سایت برای شغل خودتان بهتر از با شماره تماس شرکت 02191035832 تماس حاصل فرمایید اما قبل از هرچیزی بهتر است کمی در این باره شما را در این صفحه راهنمایی کنیم.

در صورتی که در ابتدای راه هستید و قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود را دارید روی لینک زیر کلیک کنید:

راه اندازی کسب و کار اینترنتی

در طراحی سایت شما در مرحله اول نیاز به تهیه هاست و دامنه مطابق با نیازهای خود دارید.

در مرحله دوم برای اینکه هزینه ای که برای طراحی سایت اختصاصی انجام می دهید به هدر نرود باید وب سایت شما در معرض دید قرار بگیرد که هم افزایش فروش و درآمد و هم افزایش اعتبار و برند سازی را برای شما فراهم کند.

تهیه و انجام همه این امکانات و دانش ها نیاز به صرف زمان و هزینه بسیار زیاد است اما خوشبختانه در زریان ما تمامی آنچه که شما برای راه اندازی وب سایت و کسب و کار آنلاین خود نیاز دارید را در یکجا فراهم کرده ایم.

هرکسی در شغل خود متخصص است و در دیگر مشاغل به دلیل عدم اطلاعات و دانش کافی توانای انجام آن را ندارد و یا حتی با وجود اطلاعات کافی با توجه به اینکه راه اندازی هر شغل و یا کسب و کاری نیازمند برخی امکانات و شناخت اولیه است ، نمی تواند آن شغل و یا کسب و کار را بدون شناخت نیاز ها و امکانات به خوبی راه اندازی کند.

طراحی سایت نیز مانند سایر مشاغل نیازمند دانش و اطلاعات و امکانات اولیه است که شرکتی که وظیفه طراحی سایت را به او می سپارید باید آن ها را برای شما فراهم نماید.

راهنمای طراحی سایت

وب سایت فروشگاهی ، شخصی و نوپا

اگر در ابتدای راه هستید و قصد راه اندازی سایت فروشگاهی و یا قصد راه اندازی سایت تجاری با تعداد محصولات و کاربران کم هستید ، طراحی سایت با وردپرس کم هزینه ترین روش طراحی سایت است.

راه اندازی وب سایت شرکتی ، تجاری و خبری

از آن جهت که وب سایت های شرکتی در طول زمان نیاز به تغییرات و افزودن و یا حذف ویژگی های اختصاصی دارند و نیاز به تامین امنیت در آن ها بسیار زیاد است.

همچنین با توجه به اینکه وب سایت های خبری و شرکتی نیاز به جمع آوری اطلاعات زیاد و ذخیره آن ها در پایگاه داده دارند و کار با دیتابیس و ایجاد تغییرات و هندل وب سرویس در لاراول بهتر از وردپرس است ، ما طراحی سایت با لاراول را به شما پیشنهاد می کنیم.

برای اهداف تخصصی

طراحی سایت با نود جی اس از آن جهت که هزینه بیشتری در بر می گیرد فقط برای استفاده برای اهداف خاص است برای مثال زمانی که قصد راه اندازی وب سرور تماس اینترنتی و یا چت اینترنتی با تعداد کاربر بالا را داشته باشید و یا چنانچه قصد استفاده از ویژگی های رمز ارزها را داشته باشید بهترین گزینه نود جی اس است.

راهنمای راه اندازی وب سایت

در این قسمت ما براساس هزینه و دیگر پارامترهای مهم در طراحی سایت روش های مختلف را با هم بررسی می کنیم و در نهایت این شما هستید که انتخاب می کنید کدام برای شما بهتر است.

سفارش طراحی سایت

بهترین شرایط و ویژگی ها را در اختیار شما قرار داده ایم. زمان را از دست ندهید مشتریان جدید منتظر شما هستند.
سفارش طراحی سایت
افزایش فروش با طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار آنلاین

چرا طراحی سایت؟

براساس آمار منتشر شده توسط وب سایت معتبر statista.com سال 2019 آمار فروش اینترنتی و آنلاین 3.5 تریلیون دلار بوده است که همین منبع پیش بینی رشد 21 درصدی این مبلغ و رسیدن آن به حدود 4.2 تریلیون دلار را تا سال 2024 دارد.

چرا شما جزء افرادی که از طریق راه اندازی کسب و کار اینترنتی ثروتمند می شوند نباشید؟

لینک منبع: سایت statista.com